Topic: Leasing – ciekawe, korzystne zjawisko, nie sądzicie?

Czy zastanwialiście się kiedyś nad leasingiem? Tak naprawdę to banki nie powinny lubić firm leasingowych – bo dla klienta samochód w leasingu jest korzystniejszy, nie?

Re: Leasing – ciekawe, korzystne zjawisko, nie sądzicie?

Też mi się tak zdaje, że to korzystniejsze niż brać kredyt na całe lata.. albo przeciez można kupić samochód poleasingowy, nie?

Cześć, widze, że omawiacie leasing samochodowy? Dla mnie to bardzo korzystne rozwiązania, bez tego nie mogłabym sobie pozwolić na flote pojazdów do firmy. Żaden bank nie brał mnie pod uwagę, jeśli chodzi o kredyt, to co innego pozostaje. Ale po początkowych obawach przekonałam się, że jednak to strzał w dziesiątkę.

Nie tylko leasing samochodów się opłaca, ja dzięki takiej fajnej firmie – Leasing24 – mam sprzęty do swojego gabinetu, jestem lekarzem, potrzebowałem sporo dobrego osprzętu.. Firma mi załatwiła wszystko, czego potrzebowałem, nie mam na co narzekać – przejrzyste zasady, umowa logiczna i do ogarnięcia w parę chwil – autentyczna przyjemność.

To samo mogłabym powiedzieć o mojej firmie, też przyjemnie się z nimi współpracowało

No w branży sporo jest firm, ale nie każda jest tak dobra, jak by chciał klient. A o tej Leasing 24 to sporo słyszałem, dobrego dość. Kumpel mi polecał, jak szukałem czegoś dla siebie.