Topic: Remont – komu można powierzyć wywóz gruzu?

Hejka, planuje za kilka tygodni zrobić remont domu, który dostałam w spadku po babci. Szykuje się jednak wiele gruzu do wywiezienia, bo zamierzam całość przewrócić do góry nogami. Nie wiem jednak jak zabrać się za ten temat od strony logistycznej? Ktoś z was ma może już takie doświadczenie?

Re: Remont – komu można powierzyć wywóz gruzu?

Oj, to babcia się chyba w grobie przewróci jak zrobisz taką rewolucję wink

Nie spokojnie, mam jej błogosławieństwo wink)

Jak szykujesz się do takiego remontu, to powinnaś postarać się o jakieś profesjonalne kontenery na gruz, coś w tym stylu: san-eko.pl/pl/kontener-na-gruz. Tym się zajmują specjalistyczne firmy. A później zostaje już tylko wywóz gruzu, co pewnie też lepiej zlecić firmie, która ma i ludzi do tego i sprzet do wywozenia. Chyba, ze czujesz potrzebe sama dzwigania tego i wywozenia wink))

Aboslutnie nie wink))) a macie jakiś namiar na firmę, która wywozi gruz?

Jak robiłem u siebie remont, to zatrudniłem Zakład Usług Komunalnych San-Eko. Masz tu nawet link: san-eko.pl/pl/wywoz-gruzu-i-odpadow-komunalnych do tego, co konkretnie robią. Szybko i sprawnie uporają się z tematem. I kasowo tez jest ok. Są z Poznania, a ty gdzie się będzie remontować?

Pod Poznaniem wink ale pasuje.

A czy ta firma przyjmuje zlecenia może na sprzątanie różnych firmowych obiektów?

Hmmm... daj mi sekundę. Chyba pod tym linkiem: san-eko.pl/pl/sprzatanie-ulic jest to, czego potrzebujesz. Swoja drogą fajnie, że rzuciles ten temat, bo ja tez mam jeden obiekt do sprzątania i już od dawna przymierzam się do tego, aby zmienić firmę.

Dzieki.