Topic: Szybkie wdrożenie zmian systemowych.

Chciałbym jak najszybciej usprawnić prace swojego magazynu poprzez wprowadzenie specjalistycznego oprogramowania do zarządzania towarami od a do z. Macie już pewnie takie doświadczenia, więc chciałbym zapytać, jak to długo trwa i czy w ciągu miesiąca jestem w stanie ogarnąć się z całym procesem.

Re: Szybkie wdrożenie zmian systemowych.

Oczywiście, że tak. Wszystko zależy od tego rzecz jasna jak rozbudowany będzie to program. Wiadomo, że im bardziejbedzie to rozbudowane, tym dłużej potrwa przebudowa systemu, ale miesiąc to spokojnie starczy.

Każdy program do zarządzania magazynem wymaga szczególnego podejścia i przede wszystkim dokładności. Jak masz już cos skonfigurowane to na pewno pójdzie szybciej.

Ja zawsze wybieram najlepsze formy zabezpieczenia magazynu. Szczególnie polecam systemy klasy WMS, które współpracują praktycznie z każdym zewnętrznym dostawcą, a wiadomo, że praktycznie co firma, to inny system zarządzania ma wprowadzony.

Ja się w ogóle nie orientuje o czym Wy rozmawiacie…

No jak to o czym, o systemach, dzieki którym mamy możliwość śledzenia towaru bez względu na to, na jakim etapie jego sprowadzenia, magazynowania i sprzedaży jest. Jak masz wielką halę magazynową, to nie spamiętasz gdzie położyłaś towar x i do tego czy jest on w ogóle na stanie smile Właśnie o czymś takim rozmawiamy smile)))