Topic: Dlaczego warto jeść migdały?

Siema, chciałabym dzisiaj pogadać z wami na temat migdałów. Jestem w ciaży i moja babcia cały czas mi marudzi, ze powinnam jesć wiele owoców i suszonych i naturalnych, orzechów i migdałów. Nie wiem sumie dlaczego tak bardzo uczepiła się tych ostatnich…

Re: Dlaczego warto jeść migdały?

Hmmm… nie słyszałam o tym, aby miały jakiś super wpływ…

Bo kochana nie czytasz odpowiednich porad wink) mają bardzo dużo kwasu foliowego, i są świetne na zgage oraz na nudności smile

Takie buty… w sumie najbardziej przepadam za migdałami blanszowanymi. Polubiłam je jak walczyłam z nadprogramowymi kilogramami smile oczywiście przed ciążą smile

A ja przepadam za płatkami migdałów – dosypuję je do lodów, deserów na cista, czasami po prostu i bez niczego sobie podjadam smile taka moja uroda :PP

To pewnie takie rarytasy jak te:
bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/migdaly-platki-prazone nie są Ci obce smile też uwielbiam migdały, zwłaszcza w batonikach. Uwielbiam migdały w każdej postaci – surowe, blanszowane, prazone, w słupkach, płatkach …Ostatnio dowiedziałam się, że do migdały sa też baza dla marcepanu. W sumie po smaku marcepanu można by się domyślać, że tak jest…

A to ciekawostka smile

Dziewczyny, a ze tak trochę zmienię temat – nie macie może pojęcie w jakiej cenie jest imbir kandyzowany? Ostatnio miałam okazję pić z nim herbatę i tak mi zasmakowała, że chętnie zamówiłabym jakąś większa partię do domu.

nie mam zielonego pojęcia. Nawet nie wiedziałam, że można z nim pic herbatę.

Okej, to poszukam sama. A herbata jest bardzo smaczna. Przeciez masz herbatę imbirową gotową do kupienia.

Rzadko pijam herbatę, nie znam się wink