Topic: Dane i zdjęcia

Witam wszystkich. Chciałbym odzyskać zaległe dane i zdjęcia z tableta. Czy jest taka możliwość? Bo kompletnie się na tym nie znam i uznałem, że napiszę tutaj na forum i może ktoś z Was będzie w stanie mi coś podpowiedzieć w tej kwestii..? z góry dziękuję i pozdrawiam. Mam nadzieję, że trochę osób weźmie udział w tej dyskusji wink

Re: Dane i zdjęcia

Ja kiedyś zdecydowałem się na odzyskiwanie danych z tableta i szczerze mówiąc to bardzo szybko potrafili mi pomoc fachowcy. Zajęło to tak naprawdę mało czasu i cóż.. szybko miałem z powrotem utracone pliki, także polecam.

No przydałaby Ci się informatyka śledcza tongue bo właśnie osią ich działalności jest odzyskiwanie danych z różnych urządzeń, zdobywanie zaległych plików, zdjęć itp. akurat znam bardzo dobrze tę firmę i mogę ją polecić, jak tylko zdecydujesz się na takie coś wink

Ja dopiero niedawno dowiedziałem się jak odzyskać zdjęcia i ogólnie czy istnieje możliwość odtworzenia usuniętych wcześniej plików itp. no i zgłosiłem się do tej firmy i faktycznie.. udało mi szybko odzyskać wszystkie zdjęcia i filmy wink