Topic: Jak zaprezentować firmę

Hej mam następujące zadanie w pracy – muszę przygotować cały plan naszej obecności na imprezie promującej zdrową żywność. Jesteśmy wytwórcami wegańskich przekąsek, mamy asortyment który stale się powiększa. Fajnie byłoby mieć jakieś rozwiązania na stałe które można by wykorzystać przy innych okazjach.

Re: Jak zaprezentować firmę

Prochu na pewno nie wymyślicie bo w tej dziedzinie niemal wszystko zostało już powiedziane. Jeśli chodzi o takie typowe opcja dla wystawców, to są rozmaite systemy składające się z takich elementów jak stoiska czy standy. Warto by wszystko było brandowane. Display Expo realizuje takie zlecenia i nie są drodzy.

Opcji jest wiele, koszty raczej nie są wysokie bo zdecydowaną większość akcesoriów da się wykorzystać wiele razy – czyli spełniają ten wymóg o którym wspomniałaś w poście. Z konkretów na pewno nadadzą się jakieś fajne ścianki z logo, jakimś sloganem. To dobrze wygląda jako tło dla stoiska, można postawić je obok.

Ja zawsze na takich imprezach lubię zagadać do wystawców, zapytać o produkt. Nie wiem czy jesteście pod tym względem otwarci na ludzi, ale uważam, że bardzo Wam to pomoże. Bezpośredniość i umiejętność rozmowy z konsumentem często więcej daje niż te wszystkie reklamowe gadżety.

Pokażcie przekrojowo ofertę, częstujcie ludzi, rozdawajcie darmowe próbki. Poza tym brand swój musicie lansować. Na każdym gadżecie logo, adres strony. Proste pomysły są często najlepsze, o tym pamiętajcie.