Topic: Wynajmę auto z Poznania..

Witajcie. Szukam jakieś dobrej wypożyczalni samochodów z Poznania. Chciałbym wynająć samochód na okres ponad dwóch tygodni. Warto dodać, że interesuje mnie wynajem auta dostawczego. Czy ktoś tutaj na forum jest z Poznania? Albo po prostu może mi coś dobrego polecić z tamtejszych okolic? Będę wdzięczny za Wasze rekomendacje wink Tymczasem nie pozostaje mi nic innego jak podziekowac z góry;) Pomóżcie coś wybrać!

Re: Wynajmę auto z Poznania..

Jeśli interesuje Cię dobra wypożyczalnia samochodów dostawczych to poznański Torcar jest miejscem, gdzie nie będziesz miał większych problemów żeby wypożyczyć takie auto wink jest to doskonała firma, która w swojej ofercie ma najwyższej jakości, super samochody do wynajęcia. Sam kilka razy wypożyczałem samochody od nich i jestem zachwycony wręcz ich ofertą wink nie dość, że auta są w idealnym stanie technicznym, to jeszcze cena najmu jest naprawdę niska wink

Potwierdzam! Zresztą ja bym dodał jeszcze do postu kolegi wyżej link do bezpośrdniej oferty wynajmu samochodów: torcar24.pl/aktualnosci/n/wynajem-aut.html pod tym adresem znajdziesz dokładnie to czego szukasz. Świetną ofertę wypożyczalni z prześwietnymi samochodami. Chciałbym się kiedyś takigo dorobić na stałe.. no ale wszystko małymi kroczkami i do przodu..

O! też korzystałem z oferty torcar24 wink Akurat jak byłem w Poznaniu na tydzień to brałem od nich samochód. Z tego co się orientowałem, to chyba jedna z najlepszych wypożyczalni w mieście. Mają świetny stosunek ceny do jakości aut. Bynajmniej nie czuć, że się przepłaca, albo ceny są zbyt wysokie.. zresztą nie ma tam ukrytych kosztów, a wiele wypożyczalni samochodów niestety nagminnie na coś naciągają.

Dobrze wiedzieć, że w Poznaniu jest dobry wypożyczalnia samochodów. Niedługo jadę tam w odwiedziny do swoich przyjaciół i tak się złożyło, że mąż niestety już zaplanował wtedy inaczej czas i nie będzie samochodu w domu. Ale już się zgodził, żebym wypożyczyła coś.. zobaczymy, możę skorzystam z oferty tej wypożyczalni.