Topic: Dobry i niedrogi sklep online z meblami

Witam. Szukam dobrego i niedrogiego sklepu internetowego z meblami. Chce umeblować głównie salon ale jeśli za nieduże pieniadze uda mi sie znaleźć coś do innych pomieszczeń to będę bardzo zadowolony. Jeśli możecie cos wskazać to bardzo proszę o odpowiedzi lub wiadomości prywatne. Pozdrawiam.

Re: Dobry i niedrogi sklep online z meblami

Swoje meble do salonu kupowałm tu: meblepotocki.pl/pl/c/Produkty/3. Stronke polecił mi kolega z pracy który tuż przede mną się przeprowadzał i wymieniał wiekszosc mebli. Mozna tam znaleźć bardzo dobrze wykonane i solidne wyposażenie za nieduże pieniadze. Oferowane kolory i style są bardzo wyważone wiec kazdy znajdzie tam cos dla siebie, pzdr.

Zamawiałam u nich bardzo niedrogie krzesła które idealnie pasowały do stołu który dostałam od rodziców. Bardzo sie ucieszyłam bo wydawało mi sie ze strasznie trudno bedzie cokolwiek do niego dobrać. Z początku nawet tak było przeglądałam sklep za sklepem i nic, ale w końcu się udało smile

Przeglądałem tam ostatnio stoły do salonu bo chcę zlikwidować jadalnię i przenieść wszystko do jednego pomieszczenia w którym i tak nikt zwykle nie siedzi. Ceny mają  bardzo ciekawe to fakt, a z tego co widze na zdjeciach wykonanie nie pozostawia niczego do zyczenia. Pozdrawiam i udanych zakupów życzę.

Dzięki, rzeczywiście stoły mają bardzo ładne. Może i ja zrobię w salono-jadalnię. Pomysł nie głupi a oszczędzi mi sporo miejsca w domu.