Topic: Sklep z artykułami budowlanymi, pilne.

Witam wszystkich. Szukam internetowego sklepu tak jak w temacie. Czy może mi ktoś polecić coś sprawdzonego? Interesuje mnie sklep gdzie nie zdzierają z ludzi skory i można dostać fajne markowe produkty wysokiej jakości w dobrej cenie. Jeżeli ktoś ma namiary to bardzo proszę.

Re: Sklep z artykułami budowlanymi, pilne.

A o jakie dokładnie produkty ci chodzi? Mąż zamawiał słupki do ogrodzenia w jednym z takich sklepów więc mogę się dowiedzieć gdzie to było. Jak tylko będę coś wiedzieć to napiszę.

No akurat w moim przypadku potrzebuję zobaczyć za narzędziami itp. Interesuje się też drutem wiązałkowym więc najlepiej by było gdybym mógł znaleźć tam obie te rzeczy.

Ja mogę ci polecić pewien sklep. Znajdziesz ich pod adresem sklep.metalzbyt.com.pl. Sam zamawiałem u nich kilka produktów a ostatnio zepsuła mi się skrzynka narzędziowa więc też ją tam zamówiłem. Sklep ma dużo produktów w swoim asortymencie jeżeli chodzi o budownictwo więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Polecam serdecznie.

No właśnie miałam pisać, że chodzi mi o ten sklep. Mąż mówił, że zamawiał u nich dużo towaru i do domu i do firmy i zawsze wszystko było w najlepszym porządku.

No sklep ma bardzo dobrą renomę głównie dzięki dobremu kontaktowi i dużej ilości produktów w fajnych cenach. Nic tylko polecać.

W takim razie spróbuję tam znaleźć interesujące mnie rzeczy. Mam nadzieję że uda mi się zamówić to u jednego sprzedawcy. Tak by było najwygodniej tongue