Topic: Dobry sklep z laptopami

Witam. Szukam dobrego sklepu Internetowego, gdzie mogę zakupić laptopa. Czy moźecie mi polecić stronkę, gdzie można kupić laptopa?

Re: Dobry sklep z laptopami

A jaki dokładnie laptop? W sensie, jaka specyfikacja, do czego chcesz go używać itp.?

Głównie do szeroko pojętej rozrywki.. trochę gier, muzyki, filmów itp. W sumie nie ma być jedynie do jednej rzeczy, a właśnie taką multimedialną bazą mojego domu.

Ja zamówiłem sobie HP ProBooka 650 właśnie do takiego celu wink Głównie na nim gram, ale mam również mnóstwo filmów i ciekawych programów, jak już będziesz przeglądał sklepy to rzuć okiem na niego jak znajdziesz wink

Rzuciłbym okiem.. gdyby ktoś mi w końcu podał link do jakiegoś sklepu..?

Ja bardzo lubię sklep Mct, z którego zamawiałem takiego laptopa: mct-sklep.pl/thinkpad-t450-c4560.html pod tym linkiem znajdziesz laptopy thinkpad, które według mnie są świetne wink No i przy okazji masz ten swój sklep internetowy z laptopami tongue

O też miałem okazje zamawiać od nich i również mogę polecić wink Bardzo dobry kontakt z klientem, dowiedziałem się wszystkiego od poruszenia tematu leasingu IT po rekomendacje laptopów wink Mogę śmiało polecić.

Ja sobie kupiłam HP ZBooka 15 calowego bezpośrednio w jednym z sklepów w Poznaniu.. jak mam być szera to zawsze wolę kupować coś bezpośrednio niż zamawiać przez Internet.