Topic: Opinia na temat firmy

Kilka razy słyszałem pochlebne opinie na temat firmy Eko-l, która na swojej stronie internetowej eko-l.pl/ochrona-srodowiska oferuje cały pakiet usług związanych ze środowiskiem. Chciałem zapytać innych osób co sądzą o współpracy z nimi i czy warto angażować się we wspólną umowę?

Re: Opinia na temat firmy

Co do oferty firmy jest ona bardzo szeroka i zapewnia przedsiębiorcy praktycznie kompleksowe rozwiązanie spraw środowiskowych, łącznie z reprezentacją w urzędach. Jakość też jest odpowiednia. Zatem ja mogę polecić.

Ta firma faktycznie ma szeroki zakres działań. Na swojej stronie sugerują, że prowadzą profesjonalne doradztwo ochrona środowiska to jedno z zagadnień, w których się specjalizują.

Ja korzystam z ich usług regularnie od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Ceny mają niskie, a kontakt z pracownikami to prawdziwa przyjemność. Próbowałem też sprawdzić usługi konkurencji, ale nie dają rady w porównaniu z gdańską firmą. Jeśli masz problem z jakimkolwiek zagadnieniem dotyczącym ochrony środowiska to bez problemu znajdziesz u nich pomoc.