Topic: Alternatywa dla drogich marek

Witam panie, tak jak w temacie, szukam tanich bluzek dla kobiet dobrych jakościowo. W tym momencie nie stać mnie na wydawanie dużych pieniędzy na ubrania. Szukam czegoś co będzie ładnie się prezentować ale nie będzie kosztować za dużo. Czy któraś z was jest mi w stanie coś polecić?

Re: Alternatywa dla drogich marek

Przy okazji szukania kreacji na sylwestra znalazłam fajną stronę. Jest to firma z wrocławia więc dostawa też była bardzo szybka bo mieszkam niedaleko. Sprawdź tutaj kafrim.pl/dla-niej,c1.html. Ja znalazłam tam dużo ciekawych propozycji i jestem naprawdę zadowolona z jakości tego wszystkiego. Spodziewałam się, że może to nie być super jakości ale jestem bardzo mile zaskoczona.

O dzięki serdeczne za odpowiedź. Nie znałam tej strony wcześniej, zaraz sprawdzę czy jest tam coś dla mnie. Z tego co czytałam w internecie to opinie też mają dobre więc chyba to że coś jest tanie nie znaczy jeszcze że musi być słabe jakościowo.

Dzisiaj produkcja ciuchów jest dość tania, szczególnie że wielu producentów korzysta z taniej siły roboczej. Nie znaczy to że muszą być to cichy na jeden raz. Ja kupiłam tam kilka rzeczy, i jeżeli nie wygram w lotka, zamówię pewnie jeszcze więcej smile

No właśnie o to chodzi, nie mam teraz takich funduszy który by mi pozwoliły na zamawianie czegoś markowego. Ale całe szczęście i dla takich jak ja coś się znajdzie. Dzięki.