Topic: Alternatywa dla drogich marek

Witam panie, tak jak w temacie, szukam tanich bluzek dla kobiet dobrych jakościowo. W tym momencie nie stać mnie na wydawanie dużych pieniędzy na ubrania. Szukam czegoś co będzie ładnie się prezentować ale nie będzie kosztować za dużo. Czy któraś z was jest mi w stanie coś polecić?

Re: Alternatywa dla drogich marek

Przy okazji szukania kreacji na sylwestra znalazłam fajną stronę. Jest to firma z wrocławia więc dostawa też była bardzo szybka bo mieszkam niedaleko. Sprawdź tutaj kafrim.pl/dla-niej,c1.html. Ja znalazłam tam dużo ciekawych propozycji i jestem naprawdę zadowolona z jakości tego wszystkiego. Spodziewałam się, że może to nie być super jakości ale jestem bardzo mile zaskoczona.

Re: Alternatywa dla drogich marek

O dzięki serdeczne za odpowiedź. Nie znałam tej strony wcześniej, zaraz sprawdzę czy jest tam coś dla mnie. Z tego co czytałam w internecie to opinie też mają dobre więc chyba to że coś jest tanie nie znaczy jeszcze że musi być słabe jakościowo.

Re: Alternatywa dla drogich marek

Dzisiaj produkcja ciuchów jest dość tania, szczególnie że wielu producentów korzysta z taniej siły roboczej. Nie znaczy to że muszą być to cichy na jeden raz. Ja kupiłam tam kilka rzeczy, i jeżeli nie wygram w lotka, zamówię pewnie jeszcze więcej smile

Re: Alternatywa dla drogich marek

No właśnie o to chodzi, nie mam teraz takich funduszy który by mi pozwoliły na zamawianie czegoś markowego. Ale całe szczęście i dla takich jak ja coś się znajdzie. Dzięki.