Topic: Wymiana lamp w sypialni i salonie

No to tak. Córka bez naszej zgody kupiła pól roku temu szczeniaka. Drań jest tak bardzo niszczycielski, że pogryzł już dwie szafki nocne, trzy stołki, podrapał fotel i poprzegryzał kable, m.in. od stojącej w salonie lampy (którą, dodam, dostałem kiedyś w prezencie od śp. teścia). Na dodatek żona chyba spiskuje z tym małym, bo wykorzystała to jako argument, by w jednym rzucie wymienić też oświetlenie w sypialni. Zwracam się do was, byście mi po przyjacielsku doradzili, jak z tej sytuacji wybrnąć bez pustego portfela.

Re: Wymiana lamp w sypialni i salonie

Hahahaha, nei wierze, przecież specjalnie nie kazałaby mu przegryźć big_smile ale co do kabli, to mnie ostatnio koleżanka opowiadała, jak to jej facet przeciągnął w ogrodzie kabel (pod prądem), a akurat pies biegał na luzie. Jak nikt nie patrzył dobrał się do tego kabla i go przegryzł (w sensie pies, nie jej facet) tongue jak go walnelo, to odskoczył i teraz tego już nie robi xD

Współczuję córki, jak chciała psa to niech go chociaż teraz pilnuje albo zapłaci za szkody (bo zgaduję, że jakieś oszczędności musi mieć?). W każdym razie, najtaniej obecnie może wyjść minimalizm, tylko bynajmniej nie taki od topowego projektanta tongue Ponoc lampy Cleoni (to jest nazwa producenta) stoja teraz dość dobrze cenowo, kolega z pracy coś od nich zamawiał ostatnio. Gdyby coś było nie tak, to już cały dział by o tym wiedział, bo on wybitnie lubi narzekać, tym razem chyba wyjątkowo nie ma powodu tongue

w sypialni to warto powiesić jakieś lampy wiszące nowoczesne rozwiązania teraz wszędzie króluja tongue mni się mega podoba rpzewieszenie lampek pomiędzy dwiema szynami, ale to nie wszędzie się sprawdzi, w kuchni albo garderobie chyba bardziej, niż sypialni…

Nie braliśmy pod uwagę brania czegoś innego niż lampy na sufit do sypialni (takich wbudowanych). Za dużo byłoby roboty z łataniem dziur itp po obecnych. Tylko oczywiście szanownej małżonce muszą się spodobać, ona częściej chyba zwraca uwagę na takie szczególy.

To mówisz, ze zona częściej patrzy w sufit niż ty? xD

Tego nie napisałem wink