Topic: Małe dziecko – co powinnam zakupić na początek.

Witajcie! Sprawa ma się tak, jestem w ciąży więc muszę pomyśleć o zakupach dla dziecka. Chce całą wyprawkę rozłożyć w czasie aby nie wydawać od groma kasy pod koniec ciąży dlatego chciałam was spytać co powinnam kupić i od czego zacząć kompletować wyprawkę dla maluszka.

Re: Małe dziecko – co powinnam zakupić na początek.

Na pewno musisz pomyśleć łóżeczku dla dziecka, dobrym jest łóżeczko Klupś bardzo wygodne dla dziecka oraz bezpieczne, jego cena również nie odstrasza więc myślę, że to dobry wybór.

Musisz tez pomyśleć o czymś do czyszczenia butelek itp. Zobacz sobie patiimaks.pl/kategoria/szczotki-i-szczypce-do-butelek według mnie jest to bardzo ważna czynność, mało ludzi o tym pamięta aby odkażać butelki a gdy tego nie robimy mogą pojawić się jakieś bakterie i zatrucia pokarmowe a tego byśmy chcieli uniknąć.

Ja jak już koleżanka wcześniej wspominała uważam, że łóżeczko trzeba zakupić w pierwszej kolejności zobacz na ten model patiimaks.pl/produkt/lozeczko-gabrys-bajanex uważam, że ma ono wszystko czego potrzeba i jest bardzo ładne! (dla mnie względy estetyczne są bardzo ważne)

Dziwi mnie to, że nikt tutaj nie wspomniał jeszcze o wózku, przecież to ważny element dla dziecka. Fajny jest ten wózek Peg Perego Si Completo ma wszystko czego potrzeba, więc innego nie trzeba szukać a taki będzie po prostu najlepszy.