Topic: Jakie imprezy obsługują hostessy?

Jako, że w najbliższym czasie zaczynam pracę w charakterze hostessy, chciałam Was zapytać, jakie macie doświadczenie z tej pracy i jakie zlecenia obsługiwałyście? Jestem ciekawa jak długo będę musiała czekać na poważne zlecenie dla jakieś dużej firmy.

Re: Jakie imprezy obsługują hostessy?

Dziewczyno na początku nie nastawiaj się na duże zlecenia. Sprawdź się najpierw na małych, kulturalnych imprezach, gdzie będziesz mogła dać z siebie wszystko. Na dużych imprezach zdarza się wiele nieprzewidzianych sytuacji, w których będziesz musiała sobie umieć poradzić. W innym przypadku może to być twoje ostatnie zlecenie. Dlatego bacznie obserwuj otoczenia i wyłapuj najważniejsze kwestie. Jak wpadniesz w rytm, to już pójdzie zdecydowanie łatwiej.

A moja dziewczyna od razu rozpoczęła z wysokiego pułapu. Wszystko zależy od tego do jakiej agencji trafisz. Moja dziewczyna trafiła do poznańskiej agencji rekrutującej modelki i jest z tego faktu niezmiernie zadowolona.

Dziewczyny bardzo sobie chwalą agencję Moho Models. Profesjonalizm w każdym calu i faktycznie ciekawe zlecenia. Warto u nich spróbować swoich sił, bo rekrutują nie tylko hostessy na imprezy firmowe, ale też modelki i fotomodelki.

Generalnie warto zawsze sprawdzać właśnie na takich forach doświadczenia wcześniejszych pracownic i organizatorów eventów. To prawdziwa kopalnia wiedzy w wielu tematach. Poza tym, jak udasz się na ostatnią rozmowę przed zleceniem to wypytaj o wszystkie szczegóły twojej pracy. Masz do tego prawo, a zleceniodawca na pewno chętnie opowie o całym projekcie, którego będziesz ważną częścią.